88190269 - 88191753
درباره ما

رشد ۳۹ درصدی ورود کامیون های حامل کالای صادراتی به مرز مهران

مدیر کل گمرکات ایلام از رشد ۳۹ درصدی ورود کامیون های حامل کالای صادراتی به مرز مهران طی سال جاری خبر داد.

روح الله غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مرز بین‌المللی مهران در بین گمرکات کشور از لحاظ ارزیابی ارزش دلاری کالاهای صادراتی به کشور عراق رتبه اول را کسب کرده است.

وی افزود: مرز مهران در بین بیش از ۱۰۰ گمرک فعال صادراتی کشور رتبه سیزدهم را کسب کرده است.

مدیر کل گمرکات استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه درآمدهای گمرک مهران نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته رشدی هزار و ۱۵۳ درصدی و با ورود ۹۴ هزار و ۲۱۴ کامیون رشدی ۳۹ درصدی در ورود کامیون حامل کالای صادراتی داشته است.

وی ادامه داد: مرز مهران با میزان صادرات یک میلیون و ۸۲۹ هزار و ۲۰۱ تن کالا رشدی ۳۵ درصدی در ارزش وزنی کالاهای صادراتی و با دو هزار و ۴۹۰ فقره اظهارنامه‌های صادراتی از رشدی ۱۴ درصدی برخوردار بوده است.

غلامی خاطر نشان کرد: در این ۱۰ ماهه ۲۶ هزار کامیون حامل کالای صادراتی بیشتر از مدت مشابه خود در سال گذشته وارد گمرک مهران شده است.

وی ادامه داد: تعداد پرونده تشکیل شده قاچاق و مبارزه با کالاهای قاچاقی در این مدت ۸۳ فقره است که نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته رشدی ۷۳ درصدی داشته است.

مدیر کل گمرکات ایلام گفت: گمرکات ایلام آمادگی خود را برای حمایت از واحدهای تولیدی استان برای رفع موانع و مشکلات فراوری صادرات و واردات مواد اولیه اعلام می‌کند.

محتوای نمونه آیتم کادر متن

یک دیدگاه بگذارید

fa_IRPersian
fa_IRPersian