88190269 - 88191753

درباره ما

درباره ما

 

شرکت تايدي یکی از شرکتهای بازرگانی پیشرو در ایران است که بهترین مواد اولیه مورد نیاز طیف وسیعی از صنایع را به مشتریان عرضه می کند. این شرکت با هدف ارتقای سطح کیفی و تامین نیازهای تولید کنندگان با رویکردی به سوی رشد روزافزون و همسو با جدیدترین  استانداردها و تکنولوژی‌های روز دنیا در این زمینه فعالیت می کند.

 

شرکت تایدی با در اختیار داشتن تیم متخصص در زمینه مواد شیمیایی، پلیمری، غذایی، …..   و با پشتوانه سال ها تجربه تجارت با كشورهاي همجوار از جمله عراق، آذربايجان، تركيه، ارمنستان، افغانستان، پاكستان، تركمنستان و …  توانسته است خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد.

 

دو استراتژی اصلی شرکت تایدی کنترل کیفی و مشتری مداری است. تلاش می کنیم  از طریق ارایه مشاوره دقیق و تخصصی، با در نظر گرفتن اطلاعات بازار جهانی و محلی، توسعه فرصت های سودمند برای طرفین، ارائه خدمات کارشناسی به مشتریان خود فعالیت کنیم.

 

به ياري خداوند متعال و به پشتوانه ی مهارت های تیم متخصصمان و همچنین وفاداری مشتریان عزیزمان امید است بتوانیم در آینده ی بسیار نزدیک حضور گسترده تر در بازارهاي جديد نظير هند، آفريقا، اروپا و امریکا را رقم بزنیم.

 بزرگ ترین افتخار ما کسب اعتماد مشتریان و تامین کنندگان بوده که برای تیم تایدی به عنوان بزرگ ترین سرمایه است.

 

 

 

پشتیبانی آنلاین
ارسال